skip to Main Content

Allround montagemedewerker

Vacature allround montagemedewerker

Wegens succesvolle groei van onze onderneming zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar een enthousiaste allround montagemedewerker.

vacature Vriesia

Een monteur bij Vriesia…

 • Heeft bouwkundig inzicht (kennis van kozijnmontage is uiteraard een grote pre)
 • Is representatief en klantvriendelijk
 • Is collegiaal en werkt graag in teamverband
 • Signaleert knelpunten en komt met oplossingen
 • Heeft ervaring in de glas/kozijnen branche
 • Is in het bezit van een rijbewijs BE
 • Houdt van zijn vak en draagt zorg voor onze producten en het eindresultaat

Wij bieden…

 • Variërende projecten met kwaliteitsproducten
 • Werken in een gemotiveerd, professioneel team
 • Dienstverband voor 40 uur per week, start voor bepaalde tijd maar kan resulteren in een vaste dienstbetrekking
 • Goede arbeidsvoorwaarden

Wie is Vriesia Kozijnen en Serres…

Al ruim 80 jaar vormt Vriesia in Sneek en wijde omgeving een gerenommeerd bedrijf op het gebied van onderhoud aan gebouwen. Begonnen aan de Oude Koemarkt  groeide het bedrijf aan de Tingietersstraat 20 in Sneek uit tot Vriesia Bouwen met glas, qua logistiek ideaal en op een uitstekende zichtlocatie aan de A7 rondweg. Het bedrijf biedt werk aan 25 werknemers verdeeld over Vriesia Glasservice, Vriesia Kozijnen & Serres en Total Wall.

Vriesia bouwen met glas, waar Glasservice en Kozijnen & Serres onder werken, is een sterk service verlenend bedrijf dat bereikbaar is voor heel Friesland, dag en nacht met 24/7 herstelservice. We plaatsen niet alleen het glas en kozijnen, ook interieurglas, windschermen en tuinkamers worden door onze Friese vakmannen vakkundig gemonteerd.

Voor onze afdeling Kozijnen & Serres zoeken wij versterking van ons team, voor langere tijd.

Herken jij jezelf in deze functieomschrijving? reageer dan direct!

Back To Top
×Close search
Zoeken